Sınav Tarih Duyuru

 

Sınava Girecek Adayların Dikkat Etmesi Gereken Hususlar 

1)      Sınava girecek adayların sınav saatinden en az yarım saat önce sınav yerinde hazır bulunmaları gerekmektedir.

2)      Adaylar salon girişindeki, İştirak Şirketleri masasında bulunan imza föyüne imza atacaklar ve sınavda oturacakları yeri gösterir masa numarasını görevliden temin edeceklerdir.

3)      Sınava girecek adayların, fotoğraflı ve T.C. kimlik numarası bulunan nüfus cüzdanı ile sınav yerinde hazır bulunmaları gerekmektedir.

4)      Sınavda 10 soru bulunmaktadır. Sorular çoktan seçmeli olacaktır.

5)      Sınavın süresi 30 dakikadır. Sınav süresi boyunca sınav salonu terk edilemeyecektir.

6)      Her aday kendi gün ve saatinde sınava girebilecektir.

7)      Sınava girecek tüm adaylar yanlarında kurşun kalem ve silgi getireceklerdir.

8)      Sınav salonunda cep telefonlarının kapalı veya uçak modunda olması gerekmektedir.

9)      Sınav, Yenikapı Etkinlik Alanı’nda bulunan Avrasya Gösteri Merkezinde yapılacaktır.

 

İSYÖN A.Ş. SINAV TAKVİMİ 

SIRA NO

ADI SOYADI

TAHSİL DURUMU

SINAV TARİHİ

SINAV SAATİ

1

ARİF SEZER SABCİ

ORTAOKUL

20.03.2018

10.00-11.00

2

CEVDET SARIKAYA

ORTAOKUL

20.03.2018

10.00-11.00

3

CEVAT ARSLAN

ORTAOKUL

20.03.2018

10.00-11.00

4

AZİZ BEDİR

ORTAOKUL

20.03.2018

10.00-11.00

5

MÜFİT ŞAFAK

ORTAOKUL

20.03.2018

10.00-11.00

6

BÜLENT KUŞKAPAN

İLKOKUL

20.03.2018

11.00-12.00

7

MUHİTTİN ZEKİOĞLU

İLKOKUL

20.03.2018

11.00-12.00

8

KENAN DERE

İLKOKUL

20.03.2018

11.00-12.00

9

KANİ BAYKUŞ

İLKOKUL

20.03.2018

11.00-12.00

10

BİROL UZUN

İLKOKUL

20.03.2018

11.00-12.00

11

SAMET ALTUNBAY

İLKOKUL

20.03.2018

11.00-12.00

12

BAYRAM AVCI

İLKOKUL

20.03.2018

14.00-15.00

13

İLHAN GÜNGÖR

İLKOKUL

20.03.2018

14.00-15.00

14

SEÇKİN ÇAKIR

İLKOKUL

20.03.2018

14.00-15.00

15

GÜRCAN BULDUK

İLKOKUL

20.03.2018

14.00-15.00

16

METİN ÇAKMAK

İLKOKUL

20.03.2018

14.00-15.00

17

BAYRAM TİRYAKİ

İLKOKUL

20.03.2018

15.00-16.00

18

MURAT KAMAT

İLKOKUL

20.03.2018

15.00-16.00

19

GÜRKAN SIRMATEL

İLKOKUL

20.03.2018

15.00-16.00

20

ALİ CİN

ORTAOKUL

20.03.2018

15.00-16.00

21

CEMAL ÖZTÜRK

ORTAOKUL

20.03.2018

15.00-16.00

22

CİHAN TOP

ORTAOKUL

20.03.2018

15.00-16.00

23

AHMET ÖZER

İLKOKUL

20.03.2018

16.00-17.00

24

OLCAY DEMİRLİ

İLKOKUL

20.03.2018

16.00-17.00

25

SERKAN ÖZER

İLKOKUL

20.03.2018

16.00-17.00

26

MEHMET DEMİRLİ

İLKOKUL

20.03.2018

16.00-17.00

27

SERVET VARIŞLI

ORTAOKUL

20.03.2018

16.00-17.00

28

SALİH TAŞ

İLKOKUL

20.03.2018

16.00-17.00

29

NUSRET ŞAHİN

LİSE

21.03.2018

10.00-11.00

30

SELİM AKDEMİR

LİSE

21.03.2018

10.00-11.00

31

ABDULLAH AYKAN

LİSE

21.03.2018

10.00-11.00

32

HALİL İBRAHİM AYDIN

LİSE

21.03.2018

10.00-11.00

33

EYÜP KILIÇ

LİSE

21.03.2018

11.00-12.00

34

HAYRİ ÇOLAK

LİSE

21.03.2018

11.00-12.00

35

MUHARREM KESKİN

LİSE

21.03.2018

11.00-12.00

36

MEHMET AĞRA

LİSE

21.03.2018

11.00-12.00

37

DİNÇER DUYMAZ

LİSE

21.03.2018

14.00-15.00

38

ENVER DAĞCI

LİSE

21.03.2018

14.00-15.00

39

FERHAT TAŞ

LİSE

21.03.2018

14.00-15.00

40

MEHMET MURAT DURMUŞ

LİSE

21.03.2018

14.00-15.00

41

CEMAL TAŞ

LİSE

21.03.2018

15.00-16.00

42

FATİH GÜL

LİSE

21.03.2018

15.00-16.00

43

SİNAN YILMAZ

LİSE

21.03.2018

15.00-16.00

44

NURİ DEMİRCAN

LİSE

21.03.2018

15.00-16.00

45

CENGİZ BURSA

LİSE

21.03.2018

16.00-17.00

46

YUNUS GÜVENÇ

LİSE

21.03.2018

16.00-17.00

47

MEHMET ALİ AY

LİSE

21.03.2018

16.00-17.00

48

BAHADIR ÇETİN

LİSE

21.03.2018

16.00-17.00

49

EROL AYATA

LİSE

21.03.2018

16.00-17.00

50

MEHMET TARIK ÇAKIR

ÖNLİSANS

22.03.2018

10.00-11.00

51

SEZAİ ÇOKGEZER

OKURYAZAR

23.03.2018

10.00-11.00

52

SERDAL EKİM

OKURYAZAR

23.03.2018

10.00-11.00

53

OKTAY DEMİRCİOĞLU

OKURYAZAR

23.03.2018

10.00-11.00